ADOPEN ÜRÜN GRUPLARI

 • ATLANTİK 750

  - 70mm profil genişliği - 5 odacıklı sistemi sayesinde mükemmel ısı, ses ve su izolasyonu - Tüm mevsim şartlarına karşı dayanıklılık - Kendinden destek profilli (CRP) ve TPV gri contalı profilleri sayesinde düşük stok maliyeti ve süratli imalat - Farklı kalınlıklardaki gri contalı cam çıtaları ile tek cam (4-6mm) ve ısıcam (20-24-30-32 mm) uygulama imkanı - Fugalı kanatla estetik görünüm - Şaşırtmalı su tahliye sistemi - İstenilen her ölçüde doğrama üretimi - Tek açılım, çift açılım ve çift kanat açılım seçenekleri - Panjurlu ( motorlu, uzaktan kumandalı veya manüel ) ve panjursuz uygulama - Ahşap desenli laminasyon uygulama seçenekleri - Ulusal ve uluslar arası ölçüm kuruluşları tarafından onaylanan kalite.

 • PASİFİK 800

  - 80mm profil genişliği - 6 odacıklı sistemi sayesinde mükemmel ısı, ses ve su izolasyonu - Tüm mevsim şartlarına karşı dayanıklılık - Kendinden destek profilli (CRP) ve TPV gri contalı profilleri sayesinde düşük stok maliyeti ve süratli imalat - Farklı kalınlıklardaki gri contalı cam çıtaları ile ısıcam ( 24-32-42 mm ) uygulama imkanı - Şaşırtmalı su tahliye sistemi - İstenilen her ölçüde doğrama üretimi - Tek açılım, çift açılım ve çift kanat açılım seçenekleri - Panjurlu ( motorlu, uzaktan kumandalı veya manüel ) ve panjursuz uygulama - Ahşap desenli laminasyon uygulama seçenekleri - Ulusal ve uluslar arası ölçüm kuruluşları tarafından onaylanan kalite

 • PERGE SÜRME

  - 75 mm genişlikte çift raylı kasa ve 92.5 mm genişlikte tek raylı alternatif kasa ile 50 mm genişlikte kanat profili - Üç geniş odacığı ve şaşırtmalı su tahliye sistemi sayesinde mükemmel ısı, ses ve su izolasyonu sağlar. - Farklı kalınlıklarda gri contalı çıta ile tek cam (4- 6 mm) ve ısıcam (20 mm) uygulama imkanı - Panjurlu ve Panjursuz uygulama seçenekleri - Ahşap desenli laminasyon uygulaması - Ulusal ve uluslararası ölçüm kuruluşları tarafından kalitesi onaylanmıştır.

 • MARMARA 632

  60mm profil genişliği - 3 odacıklı sistemi sayesinde mükemmel ısı, ses ve su izolasyonu - Tüm mevsim şartlarına karşı dayanıklılık - Kendinden destek profilli (CRP) ve TPV gri contalı profilleri sayesinde düşük stok maliyeti ve süratli imalat - Farklı kalınlıklardaki gri contalı cam çıtaları ile tek cam ( 4-6mm ) ve ısıcam (20-24-30-32 mm ) uygulama imkanı - Estetik çıta ve profil görünümü - İstenilen her ölçüde doğrama üretimi - Şaşırtmalı su tahliye sistemi - Tek açılım, çift açılım ve çift kanat açılım seçenekleri - Panjurlu ( motorlu, uzaktan kumandalı veya manüel ) ve panjursuz uygulama - Ahşap desenli laminasyon uygulama seçenekleri - Ulusal ve uluslar arası ölçüm kuruluşları tarafından onaylanan kalite.


DİĞER SİSTEMLER

 • OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

  Kullanımı kolay ve zahmetsizdir
  – Estetiktir, göze hitap eder. Her türlü dekorasyona uyumludur.
  – İşletmenin imajının sürekli yeni görünmesini sağlar
  – Hareketi fotosele bağlı olduğu için ısı kaybını minimuma indirir
  – Giriş ve çıkışın yoğun olduğu işyerlerinde, hem opsiyonel,
  hem de sessiz çalışma özelliğiyle cezbedicidir.

 • KEPENK SİSTEMLERİ

  Özellikle iş yerinizin güveliği için kullanabileceğiniz en estetik otomatik kapı çözümüdür. Günümüz modern mimarisinde ve konutlarda, hem işlevsellik hem de estetik açısından çelik sarmal kepenk uygulamaları önem kazanmaktadır. İçi poliüretan dolgulu çelik panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekztrüzyon profiller ile darbelere ve rüzgara karşı kepengin dayanıklılığını arttıran güçlendirilmiş paneller ile son derece uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

  Çelik ve güçlendirilmiş poliüretandan imal edilen profiller, korozyon oluşumuna imkan tanımamakta, işyerinizin ısı ve ses izalasyonunu sağlamaktadır. Alt etek lastikleri ve oluklara monte edilmiş özel fırçalar sayesinde ortam şartları ve güneş ışınlar, yağmur, kar gibi iklim şartlarından koruyarak, iş yerinizin temiz ve uzun ömürlü olmasını saşlar.

  Uzaktan kumandalı ve butonlu olarak açma özelliği ile size yüksek yaşam standartı sunar. İsteğe bağlı olarak elektrik kesintilerine karşı ups takılma özelliğine sahiptir.

 • KÜPEŞTE VE KORKULUK SİSTEMLERİ

  1. Merdiven, balkon, teras ve havuz kenarları gibi kullanım alanlarına estetik, görsellik ve uzun ömürlülük sağlayarak yapılarınızın değerini arttırır.
  2. Malzemelerin temizlik dışında hiçbir bakım gerektirmez ve yıllarca sorunsuz kullanım imkanı sağlaması gibi üstün özellikleri sayesinde bugün modern ve akıllı yapıların tamamlayıcısı ve vazgeçilmezi haline gelmiştir.
  3. Paslanma oluşturmaz ve korozyona dayanıklıdır.
  4. Sağlam ve hafif olması ile yapılarınızın değerini arttırır.
  5. Her yapının atmosferine göre uygun çözümler, kullanım kolaylığı ve uygulama çeşitliliği sağlar. İstediğiniz şekillerde uygulatabilirsiniz.
  6. Hem iç, hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Yapılara aşrı yük yüklemez.
  7. Geri dönüşüm özelliliği ile doğayla dosttur.

 • KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ

  Cambalkon sistemleri, istenildiği zaman açılabilen, istenildiği zaman kapatılabilen yapısı nedeniyle, balkonları kullanışlı ve konforlu bir yaşam alanı haline getirir.

  Cambalkon sistemleri, evlerin genel mimarisine uyum sağlayarak estetik bir görüntü oluşturur.

  - Cambalkon sistemleri, esnek kullanım kolaylığı sayesinde  yağmur, kar  ve iklim şartları ne olursa olsun balkonu istenilen biçimde  kullanma imkanı sağlar.

  Cambalkon sistemleri, toz, gürültü, yaprak, polen, haşere, balkonlarda yuvalanabilen hayvanlar ve atıkları gibi her türlü istenmeyen dış ortam şartlarından korunma sağlar.

  Cambalkon sistemleri, ısı bariyerli profillerle üretilen sitemlerde ray profil gruplarında dış ortam ile iç ortamı birbirinden ayırarak ısı yalıtımı sağlar.

  -  Cambalkon sistemleri, temper işlemi uygulanmış ısıcamlı sistemlerde, manyetik birleşimler sayesinde mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Başa Dön